Tadilat-Bakım-Onarım

Isı Yalıtım & Mantolama

Isı Yalıtım & Mantolama

Modern yapılarda artık ısı yalıtımı gerek yaşam konforunu yükselten gerekse enerji tasarrufu sağlayan bir unsur olarak hem kullanıcıların bilinçlenmesi hem de yönetmeliklerin yükseltilmesi ile yaygınlaşmıştır. Yeni yapılar ısı yalıtımı olmadan yapılmadığı gibi mevcut binalarda da yalıtım eksikliklerinin giderilmesi giderek önem kazanmaktadır.

Devamını Oku
Kara Sıva İşleri

Kara Sıva İşleri

Kaba kara sıva yeni yapılan binaların dış cephesinde ısı yalıtım öncesi yaptığımız bir uygulamadır. Direkt tuğlalı yüzey üzerine ısı yalıtım tavsiye etmiyoruz. İnce kaba sıva ise çok az olarak artık uygulanmaktadır. İç cephelerde artık seramik gelen duvarlar hariç kara sıva pek kullanılmıyor yerine alçı sıva uygulanır.

Devamını Oku
Alçı Sıva – Saten Alçı – Boya İşleri

Alçı Sıva – Saten Alçı – Boya İşleri

Demirkaya İnşaat olarak 25 yıllık tecrübemizle sizin ve sevdiklerinizin hayallerini seçtiğiniz mekanlarda kaliteli hizmet ve kaliteli ustalığımızdan ödün vermeden gerçeğe dönüştürmekten kıvanç duyarız.

Devamını Oku
Ev – İşyeri Tadilatları

Ev – İşyeri Tadilatları

Demirkaya İnşaat, aklınıza gelebilecek her türlü eski ve yeni mekan tadilatlarında; çalışma yapılacak alanlarda sizleri ustayla malzemeyle uğraştırmıyoruz. Kısa sürede zamanı doğru kullanarak sizin için akılcı teklifler sunuyor ve anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Devamını Oku

Anahtar Kelime Girin