Demirkaya İnşaat

İç ve Dış Cephe Boya

İç ve Dış Cephe Boya

Evinizde yaşam alanlarınızda iş yerlerinizde olmazsa olmazlardan biri boya işleridir. Boya işi ustalık deneyim ve profesyonellik isteyen bir iş koludur. Boyanacak alanla ilgili incelemenin yapılamasının akabinde kullanılacak ürün ve malzemeler kararlaştırılarak en sağlıklı hizmet nasıl olacaksa bu şekilde yol izlenir ve en güzel estetik ferah yaşam alanlarına kavuşmanız sağlanır.

Devamını Oku
Proje Taahhüt

Proje Taahhüt

İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak. İnşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda, ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmak.

Devamını Oku
Duşakabin

Duşakabin

Duşakabin ile Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır?Duşakabin modelleri banyoların çok daha özenli ve şık görünmesini sağlayan temel unsurlardan biridir ve ayrıca mahremiyet konusunda’da oldukca önemlidir özellikle buzlu ya da desenli kabinlerle kişiye mahremi bir alan vermekte aynı anda banyoyu farklı birininde kullanmasına olanak sağlamaktadır peki banyo düzenlemesinde duşakabinin önemi nedir:

Devamını Oku
Laminat Parke

Laminat Parke

Laminat Parke Nedir?  Laminat parke, preslenmiş talaş levhalar (8mm) üzerine reçine edilmiş kâğıt baskı malzemesi ile sıcak press uygulanarak sınırsız renk ve doku elde edilen zemin döşeme materyalidir. Laminat parke, %100 ahşap malzeme değildir. Masif ahşap ve lamine parke ile karşılaştırıldığında her bütçeye hitap eden fiyat skalasına sahip. İyi bir Laminat, temizlenmesi kolaydır ve şaşırtıcı derecede çizilmeye karşı dayanıklıdır; bu sebeplerden dolayı, evcil hayvanlara sahip insanlar için mükemmel bir zemindir. En olumsuz özelliği, derzler arasına su girdiğinde geri dönüşümü mümkün olmayan hasara sebep olacak, laminant parkeleriniz şişerek kullanılmaz hale gelecektir. Kolay ve hızlı montaj olabilme özelliği ile günlerce evinize parke yaptırmak için beklemezsiniz.

Devamını Oku
Seramik Kaplama

Seramik Kaplama

Seramik seçimi dikkatlice verilmesi gereken bir karardır, seramiğin ebatı, rengi ve deseni doğru seçilmez ise yaratılmak istenen tarzı bozacağından, bu konuda yapacağımız doğru yönlendirmeler sizi ulaşmak istediğiniz sonuca götürür.Döşenecek zeminin hazır hale getirilmesi, karoların yapıştırılması, döşenmesi, kesilmesi ve birleştirilmesi son derece uzmanlık gerektiğinden, şirketimizdeki uzman ekipler tarafından yapılması işin kalitesinin ve ömrünün uzun olmasını sağlar.

Devamını Oku
Banyo Wc Tasarımları

Banyo Wc Tasarımları

Daha havadar bir alan oluşturabilmek adına parlak renkler kullanmalısınız. Bunun için ve bu konuda en iyi sonuçları alabilmek için beyazı tercih edebilirsiniz. Koyu renklerden kaçınmaya çalışın çünkü bu renkler alanı “kapatacaktır”. Daha büyük aynalar tercih ederek yine bir göz yanılması oluşturabilir ve daha geniş bir alan hissi yaratabilirsiniz. Son olarak aydınlatma konusunda oldukça dikkatli olmalısınız çünkü yetersiz ışıklandırma her zaman dar bir alan hissi verecektir.

Devamını Oku
Mutfak Tasarımları

Mutfak Tasarımları

Mutfağınız ister küçük olsun ister büyük modern tasarım unsurlarını mutfağınıza adapte edebilirsiniz. Günümüz teknolojisinin getirdiği avantajlar her alanda işimizi kolaylaştırıyor. Artık her metrekareye uygun hazır mutfak çeşitleri mevcut siz sadece rengine karar veriyorsunuz. Çorbada biraz da bizim tuzumuz olsun istedik ve sizler için modern mutfak tasarımlarını bir araya getirdik, her türlü renk alternatifinin yer aldığı resimlerde mutfağınızda kullanacağınız dolap ve masa seçenekleri içinde ilham alabilirsiniz. İşte karşınızda 30 modern mutfak tasarımı…

Devamını Oku
Asma Tavan ve Gergi Tavan İşleri

Asma Tavan ve Gergi Tavan İşleri

Uzman ekibimiz sizlerden ilham alarak hayallerinizdeki asma tavan ve diğer tavan çeşitleri konusunda sizin yanınızda. Uygun fiyat kaliteli hizmet politikamız çerçevesinde seçmiş olduğunuz asma tavan veya gergi tavan modelini en hızlı şekilde yapıyoruz.  Dilerseniz sizlere sunulacak modeller arasından bir seçim yapabilir dilerseniz kendi istediğiniz şekilde çizdiğiniz tasarımı imal etmemizi talep edebilirsiniz. Yapı dekorasyon konusunda yılların deneyimini taşıyan şirketimiz asma tavan konusunda da sizlerin yanınızda. Dilerseniz sizlere sunulacak modeller arasından bir seçim yapabilir dilerseniz kendi istediğiniz şekilde çizdiğiniz tasarımı imal etmemizi talep edebilirsiniz. Yapı dekorasyon konusunda yılların deneyimini taşıyan firmamız asma tavan konusunda da sizlerin yanınızda.

Devamını Oku
Elektrik ve Su Tesisatı İşleri

Elektrik ve Su Tesisatı İşleri

Elektrik tesisatı montaj, bakım ve tamiri, İç mekan aydınlatma tesisatı, Bina ve apartman aydınlatma sistemleri, Kapı ve merdiven otomatiği, Fotoselli aydınlatma sistemleri, Data ve enerji kablosu hat çekimi, Telefon santral sistemleri, Elektrik projelendirme ve tasarımı, Diyafon – Ses sistemi tesisat, tamir ve montajı, Elektrik, aydınlatma sistemi tesisat ve tamiri, Elektrik taahhüt işleri.

Devamını Oku
İç Mekan Dekorasyon

İç Mekan Dekorasyon

Dekorasyon, en kısa tabiriyle inşa ettiğimiz bina türü yapıların iç ve dış mekanlarını süsleme (dekore etme) sanatıdır. Bir yapının iç mimari tasarımıyla dekorasyon çalışması arasında fark vardır, yani mimari tasarım (architectural design) ve dekorasyon (decoration) tam olarak aynı olgular değildir. Yapıda bulunan hacimlerin birbiri ile olan ilişkilerini, büyüklük ve şekillerini belirler mimari tasarım. Örneğin, binada hangi odaların bulunacağı, ne amaçla kullanılacağı, dış görünüm gibi… Dekorasyon ise bu hacimlerin, odaların veya mekanların iç ve dış kısımlarını kişisel ve işlevsel amaçlarına uygun olarak süslemektir.

Devamını Oku
Alüminyum Kompozit Kaplama

Alüminyum Kompozit Kaplama

Alüminyum Kompozit Panel özellikle yapı sektöründe kullanılan bir ürün olmasına karşın, dekorasyon ve reklam gibi daha pek çok alanda da tercih edilen, kolay uygulama özelliği, ekonomik fiyatları, modern görünümü ve hafif yapısı ile hem ergonomik hem de sayısız avantajı bir arada barındıran özel bir üründür.

Devamını Oku
Anahtar Teslim İnşaat İşleri

Anahtar Teslim İnşaat İşleri

DEMİRKAYA İNŞAAT olarak, tüm anahtar teslim inşaat işlerinizi büyük bir titizlik ve tecrübe ile yapmaktayız. Samsun ve İlçelerinde Anahtar teslim inşaat işleriniz için bizimle iletişim kurup bilgi ve destek talep edebilirsiniz. DEMİRKAYA İNŞAAT, tüm bu farklı malzemelerle üretilmiş zengin Modüler ile Anahtar Teslim İle İnşaat Sektöründe, Samsun ve İlçelerinde çağdaş mimarinin işlevsellik arayışını karşılamak için deneyimini ve bilgisini paylaşmaya hazır.

Devamını Oku

Anahtar Kelime Girin