Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Isı Yalıtım & Mantolama

Isı Yalıtım & Mantolama

Modern yapılarda artık ısı yalıtımı gerek yaşam konforunu yükselten gerekse enerji tasarrufu sağlayan bir unsur olarak hem kullanıcıların bilinçlenmesi hem de yönetmeliklerin yükseltilmesi ile yaygınlaşmıştır. Yeni yapılar ısı yalıtımı olmadan yapılmadığı gibi mevcut binalarda da yalıtım eksikliklerinin giderilmesi giderek önem kazanmaktadır.

Devamını Oku
Kara Sıva İşleri

Kara Sıva İşleri

Kaba kara sıva yeni yapılan binaların dış cephesinde ısı yalıtım öncesi yaptığımız bir uygulamadır. Direkt tuğlalı yüzey üzerine ısı yalıtım tavsiye etmiyoruz. İnce kaba sıva ise çok az olarak artık uygulanmaktadır. İç cephelerde artık seramik gelen duvarlar hariç kara sıva pek kullanılmıyor yerine alçı sıva uygulanır.

Devamını Oku
Alçı Sıva – Saten Alçı – Boya İşleri

Alçı Sıva – Saten Alçı – Boya İşleri

Demirkaya İnşaat olarak 25 yıllık tecrübemizle sizin ve sevdiklerinizin hayallerini seçtiğiniz mekanlarda kaliteli hizmet ve kaliteli ustalığımızdan ödün vermeden gerçeğe dönüştürmekten kıvanç duyarız.

Devamını Oku
İç ve Dış Cephe Boya

İç ve Dış Cephe Boya

Evinizde yaşam alanlarınızda iş yerlerinizde olmazsa olmazlardan biri boya işleridir. Boya işi ustalık deneyim ve profesyonellik isteyen bir iş koludur. Boyanacak alanla ilgili incelemenin yapılamasının akabinde kullanılacak ürün ve malzemeler kararlaştırılarak en sağlıklı hizmet nasıl olacaksa bu şekilde yol izlenir ve en güzel estetik ferah yaşam alanlarına kavuşmanız sağlanır.

Devamını Oku
Proje Taahhüt

Proje Taahhüt

İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak. İnşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda, ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmak.

Devamını Oku
Mobilya, Kapı Temini ve Montajı

Mobilya, Kapı Temini ve Montajı

Mutfak dolabı, banyo dolapları, gardrop, portmanto, rayolap, ayakkabılık ve üniteler, kitaplık-kütüphane, masa, sehpa vb. tüm istekleriniz size özel tasarımda ve ölçülerde Samsun ve İlçelerinde Demirkaya İnşaat olarak tarafımızdan en ince ayrıntılarına kadar hesaplanarak itina ile hazırlanmaktadır.

Devamını Oku
Ev – İşyeri Tadilatları

Ev – İşyeri Tadilatları

Demirkaya İnşaat, aklınıza gelebilecek her türlü eski ve yeni mekan tadilatlarında; çalışma yapılacak alanlarda sizleri ustayla malzemeyle uğraştırmıyoruz. Kısa sürede zamanı doğru kullanarak sizin için akılcı teklifler sunuyor ve anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Devamını Oku
Plastik ve Alüminyum Doğrama

Plastik ve Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama, mimari çözümlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Binalarda değişik sistemlerde kullanılan alüminyum doğrama sistemleri alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme sistemleri, kayar katlanır pencere ve kapılar ve ofis bölme sistemleri benzer biçimde alanlarda çözüm noktasıdır. Alüminyum doğrama günümüzde çok şekilde tercih edilen ve biroldukça yeni yapıda karşımıza çıkan güzel duyu açıdan çok muhteşem bir görüntü sağlayan doğrama ürünlerinin başında gelmektedir. Klasik doğrama ürünlerine baktığımıza ahşap ve plastik doğrama ürünleri çok dayanıklı olmamaları sebebiyle dış darbelere karşı dayanıksız ve temizlik açısından fazlaca büyük sorun çıkaran ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku
Duşakabin

Duşakabin

Duşakabin ile Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır?Duşakabin modelleri banyoların çok daha özenli ve şık görünmesini sağlayan temel unsurlardan biridir ve ayrıca mahremiyet konusunda’da oldukca önemlidir özellikle buzlu ya da desenli kabinlerle kişiye mahremi bir alan vermekte aynı anda banyoyu farklı birininde kullanmasına olanak sağlamaktadır peki banyo düzenlemesinde duşakabinin önemi nedir:

Devamını Oku
Laminat Parke

Laminat Parke

Laminat Parke Nedir?  Laminat parke, preslenmiş talaş levhalar (8mm) üzerine reçine edilmiş kâğıt baskı malzemesi ile sıcak press uygulanarak sınırsız renk ve doku elde edilen zemin döşeme materyalidir. Laminat parke, %100 ahşap malzeme değildir. Masif ahşap ve lamine parke ile karşılaştırıldığında her bütçeye hitap eden fiyat skalasına sahip. İyi bir Laminat, temizlenmesi kolaydır ve şaşırtıcı derecede çizilmeye karşı dayanıklıdır; bu sebeplerden dolayı, evcil hayvanlara sahip insanlar için mükemmel bir zemindir. En olumsuz özelliği, derzler arasına su girdiğinde geri dönüşümü mümkün olmayan hasara sebep olacak, laminant parkeleriniz şişerek kullanılmaz hale gelecektir. Kolay ve hızlı montaj olabilme özelliği ile günlerce evinize parke yaptırmak için beklemezsiniz.

Devamını Oku

Anahtar Kelime Girin